W nadchodzącym sezonie HOUSE zachęca do podboju ulic w iście westernowym stylu. Specjalna linia damskiej kolekcji marki może spowodować nagłe zwiększenie pojedynków w samo południe!

Linia Western Charm inspirowana została Dzikim Zachodem, stylem Indian oraz klimatami serialu „Domek na prerii”. Kobiecości i subtelności dodały jej falbanki, frędzle i koronki. Zwiewności natomiast naturalne i delikatne materiały ułożone w trendowe warstwowe kompozycje. Wśród fasonów znajdziemy tkaninowe spodnie, czasem zaprasowane w kant, z zakładkami, wywiniętym pasem lub nogawkami. Modelem flagowym zostały kombinezony z denimu – bardzo jasnego, spranego, spieczonego południowym słońcem.

Na tkaninach dominują obrusowe kratki i pidżamowe paski w delikatnych, wypłowiałych kolorach, gdzieniegdzie ożywiane mocniejszymi wzorami w detalach – kieszeniach czy podszewkach. Kolorystyka linii to naturalne odcienie brązów, beży, ecru, z dodatkiem błękitu i pomarańczowego. Całość uzupełniają nieodzowne dodatki – dziergane chusty, drewniane korale, plecione paski, słomiane sznurki, czy wiązane w kostce sandały. 
Do przymierzenia i zdobycia w salonach HOUSE.