Czy masz wrażenie, że w twoim związku powiewa chwilami nudą? Jest miło, sympatycznie, znacie się od dawna, ale nie ma już tego żaru, który płoną na początku waszego związku? 

Może warto to zmienić. Jeżeli masz ochotę trochę poeksperymentować z pożądaniem przeczytaj koniecznie ten artykuł.

Taniec erotyczny może być doskonałą zabawą dla was dwojga. Sprawi, że poczujesz pewność siebie i zobaczysz jak bardzo potrafisz być uwodzicielska i seksowna. Jak stworzyć niezapomnianą atmosferę?

Po pierwsze wybierz czas i miejsce. Stwórz w pokoju miłą atmosferę, zaciemnij światło, włącz nastrojową muzykę. Załóż najfajniejszą bieliznę jaką posiadasz, dodatkowo możesz włożyć szpilki. Odpowiednie buty potrafią dodatkowo rozkręcić twojego faceta. 

Niech mężczyzna delektuje się twoim show. Ruchy i choreografia zależą od Ciebie. Ważne, żeby były powolne i zmysłowe. Warto jednak całość sobie wcześniej przemyśleć i przećwiczyć. 

Taki wieczór będzie czymś wyjątkowym. Jeżeli jesteś nieśmiała taki występ będzie dla Ciebie przełamaniem pewnego tabu. Nabierzesz pewności, że potrafisz przejść sama siebie. Poza tym nie spędzicie kolejnych kilku godzin wesoło oglądając telewizję