Już tylko 2 tygodnie pozostały do pierwszej edycji Targów Sztuki i Designu – Art Sfera 2012. Warszawska edycja imprezy odbędzie się w Warszawie 24 listopada br. Art Sfera 2012 to design, moda, folk, sztuka użytkowa – zebrane pod jednym dachem Centrum Konferencyjno – Targowego Domaniewska 37a. Art Sfera 2012 to całodniowe wydarzenie umożliwiające zakupy bezpośrednio od twórców i producentów
Pod jednym dachem, swoje prace i twórczość zaprezentuje ponad 100 wystawców z całej Polski, reprezentujących różne dziedziny strefy art. Do wystawców w ostatnich dniach dołączyli projektanci, których marka jest już rozpoznawalna również poza granicami naszego kraju. Na targach będzie można spotkać projektantki odzieży Sylwię Snoch, Ewę Zwolińską, MakkireQu, czyli ekologiczne formy w postaci biżuterii i galanterii, i wielu innych.

Organizatorzy, zapraszają zwiedzających nie tylko na zakupy i spotkania z designem użytkowym. Podczas targów tuż przy wejściu będzie można zjeść pyszne, ciepłe ciastka oferowane przez www.CoJaCiacham.pl oraz zjeść prawdziwego, 100% burgera od Bobby Burger.

Dodatkowo na wszystkich sympatyków designu i osoby odwiedzające targi, czeka niespodzianka. Wspólnie z marką Boudoir on the Moon, TuTuDesign oraz Galerią Olissima przygotowany został konkurs, w którym można wygrać ciekawe upominki. Konkurs rusza 12 listopada br. i dostępny będzie na stronie www.facebook.com/ArtSfera

Przekrój prezentujących się artystów jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie lub najbliższych. Jest to doskonałe miejsce na polowanie na niezwykłe, oryginalne prezenty: moda, torebki, zabawki, akcesoria i dodatki, biżuteria, ceramika i artykuły wyposażenia wnętrz, stworzone głównie przez polskich artystów i designerów.

ART SFERA odbędzie się w sobotę 24 listopada 2012 roku, w godzinach 10:00-19:00, w Centrum Konferencyjno-Targowym na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej 37A. Mapa oraz opis dojazdu komunikacją miejską dostępna jest na stronie internetowej www.art-sfera.pl . Wstęp dla zwiedzających i kupujących jest bezpłatny.