Targi Made in Poland to już tradycja Warszawy. Odbywają się w Domu Polonii na Krakowskim Przedmieściu 64, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Królewskiego, na głównym deptaku stolicy i na szlaku wycieczek turystów z całego świata.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Made in Poland, które będą już 21-22 listopada w godz. 12.00 -19.00.

Tylko u Nas spotkasz starannie wyselekcjonowaną grupę wystawców, dobraną tak,  aby ich wyroby były unikalne. Nasze targi to „tylko” 35 stanowisk, dzięki czemu Klient ma możliwość spokojnego i całościowego zapoznania się z produktami każdego wystawcy.

Jeżeli natomiast chcesz się u Nas wystawić, wystarczy że napiszesz na adres: kontakt@targimadeinpoland.pl, prześlesz link do strony lub FB oraz pełną nazwę firmy i telefon.

Pamiętaj, Targi Made in Poland to:kameralny klimat,doskonała lokalizacja,rewelacyjna organizacja.

Jako organizatorzy zapewniamy wystawcom stoły i krzesła (jeśli tylko mają takie życzenie). Podczas targów do Waszej dyspozycji oddajemy także bufet z ciepłymi napojami.

LISTA WYSTAWCÓW:BIŻUTERIA ANNA BOJANOWSKA,BRAZI DRUSE JEWELRY,CRADEUS,ZU DESIGN,POLAŃSKA&CO,IRINA CHRZANOWSKA,LEMON LOVELY,ART EM,BIŻUTERIA Z TALERZY,ASG HAND MADE,SZERT ART,RENARO,STYLOWO,GOSIA ŁUNIEWSKA, LEN KORALE,M'AIME BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA,SZYDEŁKOWO,C.D.N

http://targimadeinpoland.pl/

oraz nowy profil na FB

https://www.facebook.com/targimadeinpoland/?ref=hl