W ten weekend w Rosji odbyło się najważniejsze wydarzenie w świecie bogatych- targi milionerów. Rok rocznie zjeżdżają tam najbogatsi z całego świata, żeby zaobserwować współczesne trendy. Wszystko co jest prezentowane na targach jest zazwyczaj związane ze złotem, brylantami i ogromnymi pieniędzmi. W piątek 23 października miało miejsce oficjalne otwarcie. To właśnie tam można zostać zaproszonym na niezwykłe przyjęcia, które towarzyszą całemu wydarzeniu.

Sobota 24 października upłynęła po hasłem mody. Zawsze jest to dzień związany z pokazami, które w żadnym wypadku  nie są skromne. Oprócz pokazów luksusowych samochodów, drogiej biżuterii i śmietanki z całego świata nie może też zabraknąć znanych i lubianych z Rosji. Gościem specjalnym był rosyjski piosenkarz Nikita. To właśnie 25 października zaprezentował swój zupełnie nowy album.

Z kolei galę otwarcia 23 października zaanonsował zespół Tesla Boy. Stylizują się na nieco undergroundowy klimat brytyjski, ale nawet nie wychodzi im to najgorzej. Warto dodać, że oprócz tradycyjnych produktów na targach pojawiają się również drogie konie arabskie. Jak widać Moskwa kipi zarówno tandetnością jak i przesadnie eksponowanym bogactwem. A wy co myślicie o targach Milionerów?