Po długiej zimie przyszedł czas na wiosenne przebudzenie, a wraz z nim czas na odświeżenie swojej garderoby. Nie ma nic lepszego jak zakupy u polskich projektantów oraz wiosenne metamorfozy, które przeżyjecie z pomocą artystów marki M·A·C COSMETICS oraz Manicure Express.

Już 14 i 15 marca w godzinach 10.00-21.00 (sobota), 10.00-20.00 (niedziela) będziecie mogli kupić unikatowe modele z nowych kolekcji, dobrać do nich wiosenną biżuterię, najmodniejsze w nadchodzącym sezonie dodatki oraz dowiedzieć się o nadchodzących trendach w makijażu M·A·C!

Będzie to wspaniała impreza, na której zrobicie zakupy z pomocą personal shopperki, która pokarze Wam, jak łączyć polską modę z ubraniami z sieciowych butików partnerskich, jak Gino Rossi, Pretty One, City Sport, Twoje Soczewki, Bonita, Sunset Design oraz Follow by Fashion.

Zapraszamy również do skorzystania z konsultacji stylistycznych.

Gwarantujemy świeżą wiosenną atmosferę, moc zakupowych i makijażowych wrażeń oraz wiele innych dodatkowych atrakcji! Stawiamy na polskich projektantów i mamy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie na warszawskich ulicach zobaczymy coraz więcej osób, które wybrały polski brand.

Śledź nas na Facebooku!

https://www.facebook.com/FashionRevolutionTargi?ref=hl