Już za niecały miesiąc odbędą się Targi Sztuki i Designu ART SFERA. Trzecia edycja targów odbędzie się w niedzielę 15 czerwca br., w godzinach 11-20. Tym razem wydarzenie odbędzie się w nowej lokalizacji w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Kolejne spotkanie Art Sfera to możliwość spotkania projektantów i twórców, którzy zaprezentują sztukę użytkową, artykuły wyposażenia wnętrz, modę, galanterię oraz biżuterię.

Wśród wystawców reprezentujących wyposażenia wnętrz znajdą się między innymi: Ubrany Dom - marka zajmująca się projektowaniem i wytwarzaniem tkaninowych dodatków do wnętrz czy też Poster Plate oferujący unikalne plakaty do domu wykonywane na blachach.

Trzecia edycja Art Sfery to również szereg projektantów związanych z odzieżą i modą. Wśród nich można znaleźć między innymi Marachic - markę stworzoną przez młodą odważną projektantkę czy też marki La Moda i Pawela Projekt oferujące elegancką i stylową odzież. Wśród wystawców odzieżowych znajdą się również marki z odzieżą street wear takie jak ACH Design czy też Koszulki Kurdemol.

Ta edycja wyjątkowo obfituje w projektantów kierujących swoją ofertę do rodziców i dzieci. Nie zabraknie odzieży dla maluchów, których reprezentują: Pracownia Krawiecka Kropek, Boka i Hultaj Polski. Pojawią się również projektanci oferujący zabawki dla dzieci - Kartoniaki oraz pracownia Czarna Małpa. Pracownia Kropka w Kropkę to z kolei projektanci, którzy w swojej ofercie mają szerokie spektrum artykułów dla mamy i dziecka.

Podczas spotkania nie zabraknie również projektantów galanterii – uczestnicy spotkania będą mieli możliwość bezpośrednich zakupów od autorów takich jak Pracownia Boudoir on the Moon czy też OneOnes Creative Studio tworzące unikalne torby i pokrowce z Tyveku®

Targi Art Sfera to również autorska i artystyczna biżuteria, którą reprezentują projektanci znani już na polskim rynku tacy jak Olga Zielińska, The Jewel Within czy też Pan Don.

Nowością podczas tegorocznych targów, będzie możliwość bezpłatnego drukowania zdjęć w trakcie trwania wydarzenia z instagramów - również ze zdjęć zrobionych na bieżąco na miejscu. O tę atrakcję zadbał nowy partner wydarzenia – Instadruk.

Trzecia edycja targów odbędzie się w dobrze znanym warszawiakom, Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, w niedzielę 15 czerwca 2014 r.

Patroni Medialni targów Art Sfera: Dawanda.pl, Design It Poland, LadnieNaprawie.pl, PB.info.pl, Polki.pl, Product Placement, Trendu.pl, YouArtMe.com,

Partnerzy Wydarzenia: Creative Poland, Fantasmatic, Instadruk.pl, Ubrany Dom, Sztukarnia

Więcej informacji dot. targów dostępne na www.art-sfera.pl oraz https://www.facebook.com/ArtSfera