Tatuaże, które prezentujemy to dzieło współczesnej nauki. Wytatuowane sensory mają wspomóc proces diagnozy chorób. Sensory, które są częścią naszego organizmu, na bieżąco monitorują status naszego zdrowia.

Pochodzę z pokolenia, które urodziło się pod koniec lat 70. Moja generacja była i jest zafascynowana przyszłością i nowymi technologiami. Wierzymy w to, że nauka da nam szansę na wieczność i boskość. Inwigilowani produkcjami w stylu Star Trek marzymy o rewolucji, która nie odbywa się jedynie na poziomie mediów, ale również dotyczy innych obszarów życia, tj. transportu, zdrowia czy duchowości. Tatuaże, które prezentujemy są przełomowe i stanowią zapowiedź rewolucji w świecie medycyny. Podobno dzieci, które aktualnie się rodzą, mają szansę żyć wiecznie. Tego typu technologie są w stanie wspomóc odwieczne marzenie człowieka. Marzenie o wieczności.

Technologia, z której wykonano tatuaże sensory to woodoodporne przewody, które są wdrukowywane bezpośrednio w ciało człowieka. Zmienne, które są monitorowane, to wilgotność skóry, temperatura czy impulsy z układu nerwowego.

Tatuaże są również niezwykłą innowacją w świecie zdobienia ciała. To będzie trend roku...