Sam Taylor-Wood i jej narzeczony Aaron Johnson ponownie zostali rodzicami.


Reżyserka i fotografka Sam Taylor-Wood i jej narzeczony Aaron Johnson ponownie zostali rodzicami.
18 stycznia 2012 na świat przyszła ich druga córka, którą nazwali Romy Hero Johnson. Rzecznik prasowy pary wydał oświadczenie, iż dumni rodzice przywitali na świecie swoją drugą córkę. Jak również, że mama i mała Romy czują się dobrze. Romy dołączyła do swojej starszej siostry 18 miesięcznej Wyldy Rea oraz pozostałych dwóch córek Sam z pierwszego małżeństwa, 14-letniej Anjelic i 5-letniej Jessie.
43–letnia Sam poznała 18 letniego Aarona w 2009 roku podczas obsadzania roli młodego Lenona w firmie biograficznym Nowhere Boy. Zakochała się i zaręczyła po kilku miesiącach znajomości już 2010 roku, jeszcze przed uzyskaniem rozwodu.

Sam Taylor-Wood i jej narzeczony Aaron Johnson ponownie zostali rodzicami.

Jay Jopling, pierwszy mąż i Sam Taylor-Wood rozstali się po 11 latach małżeństwa.
Media z uporem w tej historii miłosnej koncertują się  na dużej różnicy wieku pomiędzy Sam, a Aaronem, która wynosi 23 lata. Podczas pierwszej ciąży (1,5 roku temu) Sam była posądzana o „złapanie” chłopaka na dziecko. Takie przypuszczenia, jak i komentarze co do dzielącej narzeczonych równicy wieku irytują młodą mamę. Sam powtarzała wielokrotnie, iż Aaron bardzo ceni sobie wartości rodzinne i od początku znajomości podkreślał, że chciałby mieć dzieci.

Sam Taylor-Wood i jej narzeczony Aaron Johnson ponownie zostali rodzicami.

Na natarczywość dziennikarską Sam odpowiedziała, iż w minionych latach kontrowersje wzbudzały związki homoseksualne i czy też osób różnych ras. Teraz to samo spotyka ją, kobietę, która pokochała znacznie młodszego mężczyznę. Nigdy podobne zarzuty i natarczywość nie spotkała mężczyzn wiążących się ze znacznie młodszymi kobietami.
Aaron zauważył, że on ma starą duszę, Sam zaś młodą. Tak więc on nie widzi dziury pokoleniowej między nimi, lecz tylko ich samych.

Szczęśliwym rodzicom życzymy wiele radości w wychowywaniu wszystkich córek.


Autor: Małgorzata Bulaszewska