W grudniu tego roku, przywódcy państw świata spotkają się na konferencji klimatycznych ONZ w Kopenhadze w celu znalezienie sposobu jak świat mógłby ze sobą współpracować, aby zatrzymać globalne ocieplenie. Prawie 15.000 urzędników i dyplomatów z ponad 200 krajów przygotowują się na 11-dniowe posiedzenie, a eksperci już ochrzcili to najważniejszym spotkaniem w historii. Czy świat może być zbawiony w zaledwie jeden i pół tygodnia? Z naszą pomocą może! 

W celu podniesienia świadomości na posiedzeniu, były sekretarz generalny ONZ Kofi Annan, wraz z Bobem Geldof - który zna się na kampaniach - zainspirowali akcję Tck Tck Tck . 
Celem jest obudzenie jak najwięcej społeczeństwa aby zaczęli wywierać presję na tych którzy podejmują kluczowe decyzje. 

Jak możesz pomóc? Od 1 października można pobrać z oficjalny singiel kampanii, cover z 1987 Midnight Oil "Beds Are Burning". Biora udział takie gwiazdy jak Mark Ronson, Tyson Ritter, Simon Le Bon, Jamie Cullum, Milla Jovovich, Marion Cotillard, Lily Allen i wiele innych. Pobierając darmowe single i wideo podpisujesz muzyczną petycję, wyrażając swoje poparcie dla ratowania świata przed zmianami klimatycznymi na świecie. Celem jest, aby pobić rekord historyczny w ściąganiu piosenki, więc powiadom twoich przyjaciół i rodzinę. 

Ale to nie wszystko! Można również pokazać swoje poparcie poprzez zakup ekskluzywnej pary identyfikatorów Tck Tck Tck. Koszt to £ 5, każda para jest indywidualnie numerowana - Kofi Annan już zakupił nr 1 - i wszystkie zebrane pieniądze idą na rzecz walki o klimat. Zamów swój aby dowiedzieć się którym numerem będziesz! 

http://tcktcktck.org/stories/campaign-stories/beds-are-burning-brings-celebrities-together-support-tcktcktck-and-climate