Firma Gresso produkuje jedne z najbardziej luksusowych telefonów, dla prawdziwych snobów. Prada, Armani czy iPhone są przy telefonach komórkowych Gresso bardzo tanie. Firma właśnie wprowadziła na rynek dwa nowe modele, Gresso Lady Gold oraz Gresso Ultramarine Gold.
Telefony jednak z punktu technicznego nie zachwycają niczym nadzwyczajnym. Telefon został wyposażony w pamięć 2GB, ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 240 x 320 pikseli, odtwarzacz MP3 i aparat 2 Mpix. Jak za cenę 21 500 złotych, to specyfikacja techniczna dosyć uboga.
Jednak firma postanowiła bronić się wyglądem aparatu.
Obydwa modele zostały wykonane z tytanowej obudowy, która jest pokryta warstwami szkliwa ceramicznego. Przyciski natomiast wykonane zostały z 18-karatowego złota i oznaczone rzymskimi cyframi. Z tyłu telefonu zostało umieszczone okienko odsłaniające mechanizm urządzenia, które jest pokryte polerowanym szafirowym szkłem. Model Gresso Lady Gold jest w kolorze mocno czerwonym, natomiast Gresso Ultramarine Gold czarnym.
Producenci chcieli stworzyć z tego produkt bardzo niszowy, dlatego wyprodukowali tylko 15 sztuk z każdego modelu. Na rynku pojawi się tylko 30 modeli nowego telefonu. Ten drogi gadżet można nabyć w Moskiewskich sklepach firmowych.
Patrząc na parametry oraz na wygląd, jedynie co powala w tym telefonie, to niestety cena.
Jak myślicie znajdą się jacyś amatorzy na nowe telefony Gresso?!