Są w naszym polskim show-biznesie, Panie, które nie potrafią się obejść bez mężczyzn o grubych portfelach. Joanna Horodyńska zawsze ubrana markowo oraz z bogatym panem przy jej boku. Stylistka by sama nie zarobiła na te wszystkie torebki co ma, nie mówiąc o ubraniach czy butach.
Małgorzata Teodorska również gustuje w partnerach dobrze usytuowanych. Jak donosi Na żywo, aktorka ma już nowego chłopaka, równie bogaty, jak jego poprzednik. Krzysztof Rumian, nowy wybranek, pochodzi z bardzo bogatej rodziny, a z zawodu jest restauratorem. Krzystof jest z Gdańska, gdzie mieszka oraz pracuje. Natomiast z Małgosią po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem na gwiazdorskim turnieju Black Jacka organizowanym w jednym z warszawskich hoteli. Na imprezie nie okazywali swoich uczuć, jednak zaraz po wyjściu rzucili się sobie w ramiona.
Na żywo opisuje Rumiana, jako wolnego, bogatego i zakochanego. My postanowiliśmy się dowiedzieć o nim ciut więcej.
Rumian również uwielbia projektantów mody z górnych półek, jednak nie wie, jak się nawet nazywają. Na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych zastanawia się „gdzie są moje japonki Marca Jackopsa” (pisze się oczywiście Marca Jacobsa).
Dowiedzieliśmy się, że również bywa czasem napalony „chce mi sie bzykać” – to również znalazło się na jego profilu. Najbardziej nas zaskoczyły jego preferencje muzyczne, które zdają się być mało męskie: Beyoncé, Cheryl Cole, Edyta Górniak, KORA, Anna Maria Jopek, Diana Krall, RENI JUSIS "ILUZJON", Susan Boyle, Madonna, Michael Jackson oraz wiele innych.
Myślicie, że uda im się?