The Beatles: Rock Band to wyjątkowa gra przeznaczona w domyśle dla każdego fana zespołu The Beatles, bo właśnie temu legendarnemu zespołowi z Liverpool w całości poświęcone zostało to wydawnictwo. Za przygotowanie tytułu ponownie odpowie studio Harmonix, jednak wydaniem produkcji zajmie się w przypadku tej gry koncern Electronic Arts.

The Beatles: Rock Band to każdego fana zespołu możliwość 'zagrania' jednego z 45 utworów, wśród których znalazły się zarówno szlagiery, znane z list przebojów i będące jednocześnie przyczyną sławy zespołu, jak i kompozycje mniej znane szerszej publiczności, a pochodzące z okresu świetności zespołu. Producent gry przygotowując listę utworów, jakie zawarte będą w tej odsłonie Rock Band korzystał z całego, bardzo bogatego dorobku płytowego The Beatles.

To jednak nie wszystko, bo wspomniane utwory, jakie znajdą się na krążku z grą zostaną wzbogacone, jak obiecuje producent, o całkiem nowe kawałki, które udostępniane będą użytkownikom za pośrednictwem Xbox Live Marketplace, PlayStation Network i WiiConnect24

Więcej na gamelobby.pl