„The Sims 3: Diesel” to stylowy pakiet akcesoriów, dzięki któremu będziesz mógł ubrać swoje Simy w najmodniejsze kreacje, zarówno marki Diesel, jak i jej siostrzanego 55DSL.

 

 

Zestaw akcesoriów „The Sims 3: Diesiel” wzbogaci świat twoich Simów o najnowsze trendy z kolekcji na wiosnę i lato 2012, zawierającej koszulki, kurtki, no i oczywiście legendarne jeansy. Poza zestawem modnej odzieży, dodatek zawiera również elementy wyposażenia wnętrz, firmowanego przez jedną z najpopularniejszych współcześnie marek – Diesel.

 

 

Industrialne meble są doskonałym uzupełnieniem zestawu akcesoriów „Diesel”. Ich autentyczne pierwowzory można znaleźć na stronie internetowej producenta. Dzięki luksusowym przedmiotom zawartym w dodatku, dom twoich Simów będzie zachwycał swoim wyrazistym, miejskim stylem firmy Diesel.

 

 

Współpraca studia The Sims z marką Diesel zaowocowała nie tylko wirtualną odzieżą, ale i kilkoma realnymi projektami. Już na początku sierpnia w sklepach 55DSL, wybranych sklepach Diesel, oraz na stronie www.diesel.com mają pojawić się koszulki z grafikami ze świata The Sims.

 

 

Pakiet akcesoriów „The Sims 3: Diesel” dostępny jest w języku polskim. Można go zakupić w sklepach stacjonarnych, bądź też za pośrednictwem strony internetowej www.orgin.com (jedynie w wersji na PC). Cena dodatku wynosi ok. 39 złotych.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło zdjęć: www.videogamer.com

 

Autor: Maciej Tarasiewicz