Nowatorska metoda odmładzania, która polega na wykorzystaniu fal radiowych do zwiększenia napięcia skóry, ujędrnienia, likwidacji cellulitu i uzyskania trwałego efektu liftingu – bez użycia skalpela !

Thermage - trwały lifting twarzy wykorzystujący działanie fal radiowych

Therma lifting RF to nowatorska metoda odmładzania, która polega na wykorzystaniu fal radiowych do zwiększenia napięcia skóry, ujędrnienia, likwidacji cellulitu i uzyskania efektu naturalnego efektu liftingu bez interwencji chirurga.

System Thermage pobudza naturalne mechanizmy organizmu powodujące regenerację włókien kolagenowych, które odpowiadają za właściwe napięcie, elastyczność i młody wygląd skóry. Podczas zabiegu dochodzi do objętościowego podgrzania kolagenu zawartego w skórze. Fale radiowe emitowane przez system Therma cool doprowadzają do skrócenia i odnowy włókien kolagenowych oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowych włókien. Dzięki tym procesom skóra zostaje pogrubiona i bardziej napięta /młodsza/. Zabieg może być stosowany do każdego rodzaju skóry.

 

 

sp26_400

Jak to działa? Skóra w miarę starzenia staje się cieńsza i bardziej wiotka. Jest to spowodowane zmniejszeniem ilości włókien kolagenowych, zmianami ich struktury/kolagen jest rozciągnięty i poskręcany/, a także zmniejszeniem aktywności fibroblastów /komórek tkanki łącznej odpowiedzialnych za produkcję włókien elastyny i kolagenu/.
Therma lifting RF nie jest doraźnym (krókotrwałym) zabiegiem poprawiającym wygląd skóry. Fale radiowe działają na naturalne mechanizmy organizmu prowadząc do całkowitej przebudowy struktury skóry wywołując jej silne i trwałe odmłodzenie. Proces odmładzania skóry jest dwuetapowy:
W pierwszym etapie na skutek objętościowego podgrzewania włókien kolagenowych przez fale radiowe dochodzi do ich do skrócenia i odnowy struktury. Skutkiem jest poprawa napięcia i elastyczności oraz widoczne pierwsze efekty odmłodzenia skóry.
W drugim etapie następuje pobudzenie fibroplastrów do produkcji nowych włókien. Dochodzi do całkowitej przebudowy struktury skóry. Dzięki tym dwóm procesom skóra staje się grubsza, jędrniejsza, bardziej napięta, i w efekcie zmian zachodzących w jej strukturze - młodsza.

Dzięki metodzie Thermage można na długi okres poprawić bez konieczności ingerencji chirurgicznej - takie problemy jak:
opadające powieki
obwisłe policzki i podbródek
nadmiar skóry na wewnętrznych powierzchniach ud i ramion
obwisłe pośladki

 

 

raz_400_02

 

Efekty  - Pierwsze efekty pojawiają się po około 4-6 tygodniach i stopniowo narastają. Pełna satysfakcja z efektu liftingu jest osiągana po ok.6 miesiącach od zabiegu i utrzymuje się trwale przez okres 4-5 lat.

 

Zapraszamy na www.centrumestetykiciala.pl

 

 

dea-logo-projekt_400