Życie Dede Koswara jest dużo lżejsze odkąd zdjęto z jego ciała kilka kilogramów kory. Mężczyzna przez 20 lat był przykryty korą drzewa. Problemem większości mężczyzn jest nadmierne owłosienie. Sytuacja Dede na tym tle wydawała się ekstremalna.

W wieku 15 lat Koswara skaleczył się w nogę. Do kończyny przedostało się ziarno drzewa. Pech chciał, że ciało bohatera artykułu stało się znakomitą przestrzenią rozwoju rośliny. Reakcją Dede po operacji było stwierdzenie, że marzy on o otrzymaniu pracy i ślubie. Mamy potencjalną kandydatkę. Jennifer Aniston jest wolną partią.

Warto zaznaczyć że Pan Koswara był już żonaty. Jego partnerka opuściła go wraz z dwójką dzieci. Powód był prozaiczny. Mężczyzna nie był w stanie utrzymać rodziny. Próbował zarabiać występując jako dziwadło w cyrku. Pieniądze były najwyraźniej zbyt małe. Dede spodziewa się kolejnych dwóch operacji. Być może pozwolą mu one na zupełnie normalne życie. Życzymy szczęścia i spełnienia marzeń. Czy nadal wydaje się wam, że macie problemy?