Wiosna to niewątpliwie najromantyczniejsza pora roku. Miłość aż wisi w powietrzu. Jednak miłość nie zawsze działa na korzyść zakochanej osoby. Czasami bierze ona górę nad zdrowym rozsądkiem.

Wiele gwiazd wpadło również w taką toksyczną miłość. Rihanna mimo, że została mocno pobita przez swojego chłopaka Chrisa, nadal. Go bardzo kocha. Ta sytuacja wstrząsnęła światem. Jak to możliwe, że tak piękna i uzdolniona dziewczyna traci głowę, dla mężczyzny, który ją bije.

Jednak to nie pierwszy przypadek wśród gwiazd. Tak samo jest z Amy Winehouse z Blakiem, oraz z Dodą i Radkiem Majdanem.

Blake zdradzał i faszerował narkotykami piosenkarkę, aż w końcu trafił do więzienia. Jednak Amy cały czas na niego czekała, mimo licznych gróźb od jej rodziców czy producentów muzycznych.

Doda również została pobita przez Radka Majdana, swojego byłego męża. Jednak cały czas jest w nim bardzo mocno zakochana.
Jak Beata Mirska ze stowarzyszenia Damy radę. twierdzi, Doda zachowuje się jak osoba, która doznaje przemocy domowej- na zewnątrz jest głośna i wulgarna. W ten sposób chce ochronić siebie, tak żeby nikt jej nie skrzywdził. W miejscach publicznych, gdzie ofiara może poczuć się bezpiecznie, zachowuje się głośno, chce zwrócić na siebie uwagę, a sprawca wtedy chowa się w cień, jest cichutki. Ofiara jest rozżalona, zdenerwowana, zagubiona i samotna. Dlatego nie potrafi przebić się do otoczenia w sposób inny niż zachowaniem głośnym, wulgarnym.


Takie związki nigdy nie są zdrowe i nigdy nie będą. Nie ważne czy ktoś przeprasza, obiecuje, że się zmieni.

Co Wy sądzicie o takich związkach?