Topman (męska linia TopShopu )dodał najnowszą linię do swojej wciąż rozszerzającej się marki. Wprowadzono linię LTD, nową luksusową metkę męskiej odzieży. Po współpracy z różnymi designerami i pracą nad rozmaitymi projektami, wysokiej klasy wyroby Topman wylądowały w przerobionych wersjach. Rezultatem jest kolekcja bogata w detale, z charakterem, a przy tym dająca klientowi dużo różnorodności.

Gordon Richardson, Dyrektor kreatywny Topman: „Linia LTD jest niczym składanka muzyczna zespołu projektowego - każdy wcisnął tam swój ulubiony kawałek. Dzięki podobnej stonowanej estetyce, wszystko łączy się w całość, ale mają bardziej dyskretny wyraz i subtelny wieczny styl. Kolekcja zaprojektowana jest jako całość, podzielona na sezony. Można dobierać odzież pojedynczo, mieszać lub kupować zestawione outfity.”

Widać szlachetną elegancję w tej pierwszej kolekcji, emanującej brytyjskim charakterem i wyrafinowaniem. Jednocześnie pozostaje nowoczesna, zachowuje świetne ostre krawiectwo. Pojawia się powtórzenie grafiki na wielu elementach garderoby. Garnitury, szale, kardigany z rozpinanym dekoltem, Nawe kapcie z aksamitu, z dodatkiem staromodnego luksusu.
Poza tym sklep Topman na Oxford Circus powiększa podwójnie swoje piętro. LTD pojawi się tam obok innych linii Topman, razem z główną kolekcją projektantów z MAN Jamesa Longa i Christophera Shannona.

Stworzona z drogich materiałów, wyczulona na jakość, LTD skierowana jest do starszej klienteli, która może pozwolić sobie na inwestowanie w lepszy ubiór. Kolekcja promuje wygląd w stylu dandys. Jest także, męską odpowiedzią na damski styl kujonki, geek chic”, „quirky styl”. Grunt to dodatki jak cienki szal, mucha, okulary, kapelusz. Seria jest limitowana