Coraz więcej gwiazd projektuje ubrania. Gwen Stefani, Jennifer Lopez, Avril Lavigne czy Victoria Beckham, to tylko kilka nazwisk, które stworzyły swoją markę odzieżową. Ich kolekcje zazwyczaj budzą wiele kontrowersji. Świat mody zastanawia się czy aby na pewno wszyscy powinni się zajmować projektowaniem ubrań?
W tym roku nadszedł nowy trend wśród gwiazd – projektowanie toreb. Aktorka, piosenkarka, modelka a nawet tenisistka, wszystkie postanowiły mieć własną linię torebek sygnowanych swoim nazwiskiem.

Kate Moss od kilku lat projektuje ubrania dla marki Topshop. Ostatnio postanowiła iść o krok dalej. Modelka zaprojektowała dla ekskluzywnej marki Longchamp kilka skórzanych torebek. Kate dotychczas była twarzą marki przez ostatnie kilka lat. Trzeba przyznać, że Kate ma talent do wiązania rzeczy pożytecznych z przyjemnymi.

Jessica Simpson na pewno nie jest ikoną mody, jak Moss, jednak postanowiła spróbować swych sił jako projektantka. Torebki piosenkarki na pewno nie są tak wyrafinowane jak te z Longchamp, ale też kosztują kilka razy mniej.

Anna Przybylska nigdy nie była znana z własnego stylu. Zazwyczaj zakłada jeansy i mało gustowny t-shirt. Jednak idealne się wpasowała ze swoją torebką w ekologiczny trend. Torebki zostały wykonane z zużytych banerów reklamowych. Projekt został zrealizowany we współpracy, ze stylistką gwiazd, Jolą Czają. Torebki kosztują zaledwie 35 złotych i jest ich tylko 500 sztuk. Można je kupić 1 maja we wrocławskim domu handlowym Reduta.

Maria Szarapowa poraz drugi zaprojektowała torebki dla marki Cole Haan. Torebki są całkiem oryginalne, stworzone w stylu sportowo – eleganckim, który idealnie pasuje do tenisistki.

Która torebka tobie się najbardziej podoba?