Nowy Jork to stolica mody i sztuki. Ta metropolia nie bez powodu uznawana jest za melting pot - miejsce skrzyżowania wielu kultur, idei i stylów. Takie połączenie tworzy wybuchową mieszankę, w której każdy jest oryginalny. Niepowtarzalne są również torby Michaela Korsa - czołowego nowojorskiego projektanta.

Nowy Jork tworzy najnowsze trendy, wyprzedzające resztę świata mody. Torby sygnowane znakiem MK będą na topie przez kilka nadchodzących sezonów. Kolekcja Michaela Korsa po raz pierwszy dostępna jest w polskim sklepie internetowym, na stronie front-ROWS.com. Najnowsza kolekcja amerykańskiego projektanta to połączenie elegancji z codziennym, miejskim stylem. Torby MK są także nowoczesne i lekkie.  Tak w skrócie można opisać poszczególne modele torebek: sportowa elegancja, wyrafinowana prostota, wysmakowany seksapil.

Torby Michaela Korsa cechuje różnorodność barw - od klasycznej czerni przez wiosenne pastele, aż po efektowne kolory - otrzymujemy szeroki wybór możliwości! Torebki MK to jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny dodatek. Dzięki szczegółom potrafią oddać indywidualny styl atrakcyjnej i pewnej siebie kobiety. Piękne zdobienia i delikatne detale, wpisujące się w trend "no logo", pozwalają na poczucie luksusu, jaki dają doskonale zaprojektowane i wykonane torebki.


Torby sygnowane znakiem MK będą na topie przez kilka nadchodzących sezonów. Kolekcja Michaela Korsa po raz pierwszy dostępna jest w polskim sklepie internetowym, na stronie front-ROWS.com.
Torby Michaela Korsa

trendy torebki

czerwona torebka MK

różowa torebka MK

szara torebka MK