Nie można mówić o torebkach, nie wspominając o najgorętszym egzemplarzu od Chanel – Hula Hoop Bag. Swoim pojawieniem się na wybiegu wzbudziła wiele oh-ów i ah-ów wśród fashionistów i celebrytów, którzy myśleli jedynie o tym, z którym strojem zestawić najbardziej pożądaną torebkę na lato 2013.
Uwagę warto także zwrócić na przezroczyste szkatułki od Stelli Mccartney, która słynie z ekologicznych materiałów, a wiadomo że nie ma nic modniejszego niż Eco Friendly.

Trzeba też wspomnieć o mistrzu torebek i skórzanych akcesori – Louis Vuitton, który tym razem postawił na retro kufry z lat 60-tych. U Alexandra Wang dziwne pomysły okazują się innowacją w przemyśle. Jego hybrydowa torebka z siatką jest niezwykle praktyczna. Dolce & Gabbana kuszą ozdobnymi workami i ręcznie robionymi gobelinami.

Celine i Prada nie mieli udanego sezonu. Proponują nam skórzane torebki na śniadanie oraz kopertówki i pudełka z kwiatuszkami jako torby. Nie wyobrażam sobie jakoś Anny Dello Russo w swoim zwariowanym stroju z torebką na śniadanie.
A wam, która torebka najbardziej się podoba?