Luksusowa austriacka marka Swarovki przyzwyczaiła swoich klientów do produktów trafiających nawet najbardziej wyszukane gusta. Artykuły ze szlifowanego kryształu, takie jak biżuteria, akcesoria dekoracyjne, optyka myśliwska, akcesoria dekoracyjne a nawet soczewki kontaktowe znajdują odbiorców na całym świecie. Marka ciągle zaskakuje nowymi towarami ( oczywiście z dodatkami słynnych kryształów). Były już laptop wysadzany diamentami, limitowana seria pokrowców na telefony komórkowe a także sukienka zastępująca ekran. Teraz przyszedł czas na…wyjątkowy toster. 

Toster Swarovskiego to ciekawy sposób na luksusowe śniadanie i naprawdę bogate rozpoczęcie dnia. Niezwykły design oraz okazałe wykończenie są bardzo charakterystyczne dla tej firmy. W przypadku tostera- jest podobnie. Urządzenie pokryte jest eleganckim szkłem, elegancko błyszczącą stałą nierdzewną oraz oczywiście połyskującymi kryształami Swarovskiego. W obudowie jest ich zatopionych prawie 200! Oprócz walorów estetycznych ten niezwykły gadżet posiada także walory praktyczne. Idealnie nadaje się do opiekanie długich i szerokich kromek, które w zwyczajnych opiekaczach zazwyczaj za szybko się spiekają. Siedmiostopniowa, regulowana moc podgrzewania pozwala przyrządzić perfekcyjne grzanki. Dodatkowo, do każdego urządzenia dodawany jest opiekacz do bułek. 

Projektantem tostera jest Russel Hobbs, znany z innym ciekawych projektów sprzętu agd. Dzięki niemu, opiekacz sygnowany przez Swarovskiego, jest nie tylko ozdobą, ale również sprawnie działającym sprzętem codziennego użytku. 

Niestety, trzeba się pospieszyć żeby nabyć ten wyjątkowy opiekacz. Seria jest limitowana i na rynek zostało wypuszczonych jedynie 500 egzemplarzy. Cena ok. 300 $. 
Produkt dostępny jest w firmowych butikach. W Polsce znajdziemy je w Warszawie (2), Krakowie (3), Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu (2), Gdańsku oraz w Gdyni