Wyrafinowane i eleganckie, wyraziste i drapieżne, seksowne i romantyczne, mają wiele twarzy, a każda z nich ma w sobie coś intrygującego, tajemniczego. Klasycznie czarne lub modowe w odcieniach nude. Jako subtelny dodatek lub kreacja sama 
w sobie. W tym sezonie zgodnie z „bieliźnianym” trendem nie chowają się pod spodem, lecz wychodzą na wierzch. Panie i Panowie, przed Wami – KORONKI!

Do niedawna traktowane były jako romantyczny detal, ale odkąd na wybiegach największych modowych projektantów zaczęły pojawiać się koronkowe sukienki, topy, spodnie i żakiety, cały modowy świat opanował koronkowy trend. Rihanna, Beyonce, Paris Hilton, najsłynniejsze fashion victims prezentują je na największych amerykańskich imprezach. 
Zwłaszcza latem warto zwrócić uwagę na ażurową modę. Luźne sploty pozwolą Twojej skórze oddychać i pięknie skomponują się ze słoneczną opalenizną. To propozycja zarówno na plażowe eskapady jak i wieczór w stylu romantic. Seksowny top narzucony na bikini, czy cielista sukienka na wieczorny koktajl, koronki wpasować możesz w każdą okazję.

Zajrzyj zatem do swojej szafy, a potem baw się do woli z najgorętszym trendem tego sezonu!