Tous to hiszpańska firma jubilerska. Od lat zdobywa coraz szersze rzesze uwielbiających ją elegantek, szczególnie przypadła do gustu Paryżankom, a także zwolennikom luksusu z Londynu i Barcelony. Firmę reklamuje sama Kylie Minogue. Teraz ulubieniec gwiazd i elit otwiera swój pierwszy sklep w Polsce.

Wielkie otwarcie Bonarka City Center w Krakowie od dawna jest oczekiwane. Będzie to niezwykły, nowoczesny kompleks mieszkanko-turystyczno-kulturalno-handlowy. To właśnie tam zostanie otwarty pierwszy w naszym kraju salon Tous. Oddanie obiektu nastąpi już dwudziestego pierwszego listopada.  

Biżuteria Tous wykonana jest tylko z luksusowych materiałów, takich jak diamenty, naturalne perły, osiemnastokaratowe złoto, a także najlepsze stale szlachetne. Wisiorki, broszki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki Tous uświetniają blaskiem tysiące kobiet na całym świecie. Uwielbiają je też gwiazdy. 

Rocznie firma wydaje trzydzieści dwie kolekcje biżuterii, a zatem co mniej-więcej dwa tygodnie w jednym z około trzystu sklepów Tous na świecie pojawia się nowy, niepowtarzalny wzór. Firma trudni się tez wykonywaniem projektów i biżuterii na zamówienie, lecz za sam projekt spragniony blasku klient zapłacić musi nie mniej niż trzysta dolarów. 

Czyżby Polska została zauważona, uznana za odpowiedni rynek zbytu ekskluzywnej biżuterii?