Karty upominkowe IKEA to najlepszy sposób na udany prezent. Dzięki nim osoba, którą chcemy obdarować może sama wybrać sobie wymarzony podarunek. Brak cen minimalnych, dostępność kart na wiele okazji – to tylko niektóre z zalet kart upominkowych IKEA.

Poświąteczny okres jest dla sklepów internetowych i lombardów czasem najlepszego prosperity w roku. Wtedy to mnóstwo osób sprzedaje lub zamienia prezenty, z których nie jest zadowolone. Kurtuazyjne milczenie czy mniej szczere „oh jakie ładne”, to tylko niektóre z oznak nieudanego podarunku. By uniknąć tych jakże mało sympatycznych sytuacji IKEA zachęca do skorzystania z oferty kart upominkowych. Dzięki nim, obdarowany sam wybierze wymarzone przedmioty. Taki prezent będzie na 100% trafiony!

Karty upominkowe dostępne są w sklepach IKEA w całej Polsce. Od listopada tego roku w IKEA kupić można karty w nowej, świątecznej oprawie graficznej. Opracowane zostały także na inne specjalne okazje: urodziny, śluby, narodziny dziecka czy walentynki. „Nie ma minimalnych ani maksymalnych kwot, które załadować można na naszych kartach upominkowych. W ten sposób każdy może zadecydować jaką kwotę chce ofiarować wybranej osobie.” – mówi Kamila Popławska z IKEA Kraków