U jednych jest to jednokrotna wtopa u innych rutyna. Najgorzej ubraną gwiazdą według nas jest Lady Gaga.  Chociaż jej stroje są jak najbardziej prowokacyjne to tym samym pozbawione gustu.  Różowa sukienka uwidaczniająca jej piersi i do tego ‘’przepalone słońcem włosy’’ są tragedią samą w sobie. W ten oto sposób wiele osób mogłoby pomyśleć, że Lady Gaga nie jest znaną piosenkarką, ale prostytutką!
Rene Zelweger jest jak bohaterka filmu Bridget Jones. Raz potrafi nas zszokować swoim wyglądem, a innym razem jest totalna klapa. Na rozdaniu Złotych Globów wyglądała w swojej sukni jak ‘’manta’’ a nie jak piękna kobieta. Na dodatek brak odkrytej szyi sprawił, że aktorka wygląda jak ‘’ciota dewota’’.  Do tego złota wielka bransoleta nie pasuje do całości.
Chociaż wydawało się, że Christina Aguilera podczas ciąży zmieniła swój image. To był to tylko chwilowy przebłysk stylu. Podobnie jak Lady Gaga posiada ultra białe włosy. Sukienka, która tak naprawdę jest tuniką jest wieśniacka i idealnie pasuje do butów, które chociaż są modne to dodają Christinie kurewskiego uroku. Co wy myślicie o wpadkach modowych gwiazd, czy jest to tylko dla Was chwyt marketingowy czy może faktycznie bezguście?