Prezentujemy długo oczekiwany trailer filmu „Zoolander II”. Emocje narastają już od ośmiu miesięcy, kiedy to Derek Zoolander (Ben Stiller) oraz Hansel (Owen Wilson) szałowo wystąpili na wybiegu podczas pokazu kolekcji Valentino jesień 2015.

Tym razem Derek, model nie pierwszej młodości, dostaje od agentki Interpolu (Penelope Cruz) krytyczne zadanie ocalenia wszystkich najpiękniejszych ludzi świata, takich jak chociażby Justin Bieber. Bohaterowie Zoolander i Hansel muszą się spieszyć bo najpiękniejsi są zabijani jeden po drugim. By przeciwstawić się Mugatu (Will Ferrell), przenikają do świata top mody.

W komedii nie zabraknie nagłych zwrotów akcji i mnóstwa gagów. Razem z nami na ekranie będą bawić się: Kristen Wiig, Benedict Cumberbatch, Miley Cyrus i Demi Lovato.

Od pierwszej części Zoolandera minęło już 14 lat, jednak wielbiciele Bena Stillera cierpliwie czekali na kontynuację jego przygód. Akcja w świecie mody na pewno okaże się interesująca. Światowa premiera tuż przed Walentynkami, 12 lutego 2016.

https://www.facebook.com/ZoolanderMovie/videos/1079575318728733/