7-calowy ekran o rozdzielczości 800x600 px generuje obraz o bardzo przyzwoitej jakości, dzięki czemu wyświetlane zdjęcia zdecydowanie cieszą oko. Wbudowana pamięć wewnętrzna, która wynosi 2Gb pozwala na wgranie całkiem sporej ilości zdjęć. Oczywiście ramka również czyta i karty pamięci (SD/SDHC/MS/MMC). Dzięki wyjściu USB możemy ją podłączyć do komputera i zgrać z niego bezpośrednio zdjęcia.

Transcend TS2GPF730B - cyfrowa ramka

Dodatkowym plusem jest wbudowany czujnik położenia, który bardzo dobrze reaguje na ustawienie ramki i odpowiednio obraca zdjęcie.

Transcend TS2GPF730B - cyfrowa ramka

Plusem dla producenta jest dodanie pilota, za pośrednictwem, którego możemy sterować ramką. Jedynie co możemy zaliczyć na minus to brak polskiego menu.

Transcend TS2GPF730B - cyfrowa ramka

Ramka ma również i inne opcje, takie jak odtwarzanie muzyki, czy zegar z budzikiem, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Transcend TS2GPF730B - cyfrowa ramka

Podsumowując jest to bardzo dobry produkt, w którym stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny i jeżeli chcecie nabyć tanią ramkę z dobrymi parametrami, to gorąco polecamy model Transcend TS2GPF730B.

Transcend TS2GPF730B - specyfikacja techniczna