Niektórzy twierdzą, że lata 90-te to najgorszy okres w światowej modzie. Wszystko było kiczowate, kiepskiej jakości, nie wygodne i jakieś takie strasznie obciachowe. Na pewno pamiętasz serial „Dynastia”, gdzie zarówno Krystle jak i Alexis były bogatymi i jak na tamten okres niezwykle modnie ubranymi kobietami. Ciekawe jest to, że ten okres i te inspiracje modowe wracają dziś. Oczywiście nie w całości, ale w pewnej części lub jako element mogą być ciekawym urozmaiceniem naszej garderoby.

Co wybrać, żeby nie przesadzić i nie zamienić się w serialową damę z opery mydlanej wszechczasów. 
Jeśli chodzi o wielkie krawiectwo to motywy przepychu lat 90-tych znajdziemy w kolekcjach Louis Vuittona, czy Marca Jacobsa. Esencją tego stylu są kontrowersyjne zestawienia kolorystyczne. Jeśli spodnie to w kant, a żakiet to z dużymi ramionami. Jeśli kiedykolwiek widziałaś Alexis to wiesz, że jej tajną bronią była biżuteria, biżuteria i jeszcze raz biżuteria. Czy były to brylanty prawdziwe, czy tylko błyszczały się jak prawdziwe to już tajemnica telewizji. Dziś na pewno znajdziesz jakiś duży pierścień, udający rodowy klejnot, czy błyszczącą kolię. No i oczywiście duże, nawet bardzo duże kolczyki. Trzeba przyznać, że jeden z najdroższych seriali w historii telewizji nie musiał oszczędzać na kostiumach. Później wszystkie panie chciały mieć choć jedną rzecz stylizowaną na gwiazdy małego ekranu. Jeśli chodzi o dodatki na pewno musi być błysk. Lakierowane szpilki i lakierowane torebki. Jeśli chcesz być 100% w trendzie postaw na look glamour. Wybierz błyszczące tkaniny, bardzo dużo biżuterii i buty na wysokim obcasie i wszelkiego rodzaju akcesoria.

Pamiętaj, że trend z bufiastymi rękawami też nawiązuje do stylu z „Dynastii”. Sukienki mini z bufkami, najlepiej z jakąś błyszczącą nitką są ultra modne. Jeśli nie lubisz przesady postaw na jeden, szykowny akcent. Zawiąż pod szyją apaszkę, lub jeszcze bardziej stylowo jakbyś miała odbyć podróż kabrioletem, czyli zarzuć ją na głowę. Do tego dodaj długi łańcuch i rękawiczki z wycięciem na dłoń. A i jeszcze jeden gadżet – kapelusz. Czarny kapelusz z dużym rondem. W marynarkach postaw na złote guziki, a na torebkach złote zdobienia. Pobaw się i może przypomnij sobie „Dynastię”. Może zainspiruje Cię coś innego