Trendzmaniacy doskonale orientują się w tym, co jest teraz na topie i trendy. Postanowiliśmy więc przybliżyć oryginalny i designerski trend w biżuterii. Nowe technologie pomagają projektantom i designerom w tworzeniu coraz bardziej odważnych i nietuzinkowych projektów jubilerskich. Dzięki ich zastosowaniu można zrealizować najdrobniejsze szczegóły, które wymyślono i zawarto w projekcie. Widać to idealnie w  ażurowej kolekcji firmy Sadva, nazwanej Dotyk Piękna.

– Projekt najpierw powstaje w głowie projektanta, potem przenoszony jest na papier, by móc przenieść go w świat magicznych rąk jubilera, któremu z pomocą przychodzi technologia, taka jak komputer i laser – mówi właścicielka firmy w rozmowie z Trendu.pl.

Znana jest marka, która wprowadziła na polski rynek modę na noszenie delikatnych bransoletek. Nota bene, na rynku włoskim, brytyjskim czy amerykańskim kobiety już od dawna doceniły właśnie znaczenie delikatności i elegancji w takich ozdobach.  Dior, Fendi czy Louis Vuitton w swoich kolekcjach oferują co najmniej kilka podobnych pięknych ozdób na rękę.

Modne dodatki potrafią stworzyć kreację i nadać jej niebanalnego charakteru. Drogie Panie, od teraz nie wychodzimy bez bransoletek, nieważne, czy to na spacer, zakupy, bankiet ! Jeśli lubicie się wyróżniać i być trendy, to warto zajrzeć na stronę sadva.pl, gdzie srebrna kolekcja ażurowa z pewnością Was oczaruje.

Rekomendujemy.