Transcendentna. Taka jest ta sesja. Można jej dotknąć i wizualnie dać się pieścić, ale jednocześnie ma w sobie coś, co wychodzi poza nasze możliwości poznania i poza nasz świat zmysłów. To bardzo subtelna i zakamuflowana gra paradoksów i skrajności. Kobiece i delikatne współbrzmienie obok masywności, dekonstrukcji i zwielokrotnienia. Lawirowanie między wizerunkiem chłodnym, prawie sterylnym i z odrobiną futuryzmu, seksapilu i niedostępności.

Atutów jest sporo, a poza odczuciami i emocjami jest urokliwa otoczka wizualna. Biel przełamana mocną czerwienią, konwenans z odrobiną ekscentryczności. Niezwykle piękny mariaż bieli i złota, masywne i pompatyczne biżuterie, będące nośnikiem znaczeń, dopracowanym punktem kulminacyjnym wybranych stylizacji.

Modelka w ubraniowych formach piękna między innymi takich projektantów i marek jak Sebastian Kubiak, TOMAOTOMO, Halina Mrożek, Bartosz Malewicz czy NOLOGO, przeobraziła się w kobietę chłodną, nowoczesną i niedostępną. Całość jest niesamowitą kreacją, do której Anna Zyskowska zaczerpnęła inspiracje ze świata designu i architektury. Cudowny obraz nadchodzącej jesieni i to jesieni pod hasłem bieli, złota i ekscentryzmu. Do obejrzenia w naszej galerii zdjęć.

Autor: A.S.