Na rynek wchodzi zupełnie nowy suplement diety w kapsułkach o nazwie Licur7000. Producentem jest polska firma Bio Medical Pharma. Produkt wyróżnia się na tle innych preparatów, bo zawarta w nim kurkumina jest lepiej wchłaniana przez organizm aż o… 18 500%. Jedna kapsułka Licur7000 odpowiada 18 dawkom konkurencji. Te liczby to zaledwie wstęp, bo Bio Medical Pharma ma zamiar propagować produkty w 100% naturalne, zwracając uwagę na zmieniające się trendy zdrowotne.

 

W składzie Licur7000 najdziemy przede wszystkim kurkuminę, czyli nic innego jak pochodną kurkumy – znanej i lubianej przeprawy, która gości na polskich stołach już od dawna. O leczniczych właściwościach kurkumy słyszy się na całym świecie. Przede wszystkim pomaga walczyć z cholesterolem, jest odpowiednia dla cukrzyków, a także wspiera organizm w walce z nowotworami i chorobą Alzheimera. Ponadto ma działanie przeciwzapalne i antywirusowe. Wspomaga trawienie, odtruwa organizm, doskonale służy cerze. Reguluje funkcjonowanie organizmu.

Lecznicze właściwości przypraw odkryto już dawno, jednak kurkuma musiała poczekać na „odkrycie” w Polsce, głównie ze względu na bardzo niską wchłanialność. Organizm nie jest w stanie sam przyswoić wartości kurkuminy, z kolei na rynku nie pojawił się żaden preparat, który rozwiązałby problem kompleksowo. Licur7000, który wchłania się doskonale, to z jednej strony rozwiązanie, z drugiej: próba wyciągnięcia zdrowia z tego, co natura podaje niemalże na tacy.

Producent zwrócił uagę na opakowanie. Kapsułki są dostępne w szczelnych aluminiowych fiolkach, które nie przepuszczają światła i całkowicie chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. O gwarancję zamknięcia dba innowacyjna, bezszwowa metoda ALUFAFE.

Produkt zawiera substancje naturalne. Nadaje się dla wegan, osób nie tolerujących glutenu, laktozy oraz alergików. Ponieważ nie zawiera rozpuszczalników i innych szkodliwych substancji (także GMO) jest bezpieczny także dla dzieci.

Bio Medical Pharma to firma, która wyznaczyła sobie cel, aby w dobie społeczeństwa zwracającego uwagę na zdrowie i dietę, przywrócić do łask produkty naturalne. To rozwiązanie problemów dla wielu grup społecznych, które obecnie muszą czytać etykiety i doszukiwać się składu.

Bio Medical Pharma współpracuje z firmami zagranicznymi oraz opiera się na badaniach naukowców z USA, Niemiec i Szwecji, jednak działa wyłącznie na polskim kapitale.

Zawartość netto jednego opakowania Licur7000 to 47,5 g. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek po 792mg, co wystarcza na dwa miesiące stosowania. Sugerowana cena detaliczna 198 pln.

www.licur.pl