Beyoncé nie zaskoczyła nikogo podczas swojego występu na MTV Video Music Awards 2014, również tym, że ubrana była w kolekcję Toma Forda. Jednak później zmieniła swój wygląd i na czerwonym dywanie pokazała się w czarnej sukni z kolekcji jesień 2014 libańskiego projektantka Nicolas Jebran. Zaskakujące jest to, że Iggy Azalea także tej samej nocy była ubrana w suknię tego samego projektanta. Kim jest Nicolas Jebran, skoro gwiazdy tak chętnie sięgają po jego kolekcje ?
Jebran pochodzi z Libanu i na tamten rynek tworzy ubrania zarówno na co dzień, jak i te haute couture, a zwłaszcza wspaniałe suknie wieczorowe. Nie jest to jedyny godny uwagi projektant z tamtego rejonu. Należy przecież wymienić takie znane postaci świata mody, pochodzące z Libanu jak Rabih Kayrouz, Georges Chakra, Georges Hobeika, Zuhair Murad, Reem Acra i Elie Saab.
Jennifer Lopez także pokazała się w sukience Charbel Zoe, który oczywiście pochodzi z Libanu. Nie da się ukryć, że projektanci libańscy przeżywają swoje 5 minut w świecie mody i powinni to umiejętnie wykorzystać. Wracając do postaci Nicolasa, to muszę przyznać, że jego projekty przyciągają uwagę, są niezwykłe i często kontrowersyjne. Wiele gwiazd chętnie będzie po nie sięgać dalej, tylko w tym celu, by zostać zauważonymi podczas ważnych imprez. Przy okazji będziemy mogli śledzić na żywo świeże trendy w modzie.