Od lat w modzie obowiązuje trend na wąskie nogawki. Panie chętnie eksponują swoje zgrabne nogi i pośladki  w obcisłych spodniach. Tej wiosny jednak powiało nowym. Szerokie nogawki zaczynają wracać do łask projektantów. Trend ten wydaje się być trochę archaiczny i mało ekonomiczny, przecież trzeba zużyć na nie dwa razy więcej materiału niż na wąziutkie spodnie. Nie odstrasza to jednak trendsetterów. Must have zobowiązuje. Co jednak zrobić, jeżeli nie jesteśmy zbyt wysokie i szerokie spodnie zabiorą nam optycznie jeszcze trochę centymetrów... Odpowiedź jest prosta – wystarczy dobrać odpowiednie buty, a będziemy wyglądały i trendy, i ładnie.

Obejrzyjcie Look 1, który pasuje na Cocktail Party. Set z szerokimi spodniami możemy założyć nie tylko do biura czy na oficjalne spotkanie. Wystarczy dodać oryginalną biżuterię, która będzie przyciągała wzrok. Im więcej, tym weselej. Możemy również wieczorem pokazać trochę ciała. Nadaje się do tego bluzka odsłaniająca nasze ramiona i dekolt.


W proponowanym Look 2 zobaczycie szerokie spodnie w stylizacji do biura. Dobrze pasują do nich bluzki koszulowe i dopasowane kamizeli. Pomyślicie, że nie ma nudniejszych stylizacji. Istnieją jednak sposoby, by nawet do oficjalnych setów dodać oryginalności i pokazać swoją osobowość. Pomogą nam w tym akcesoria, przecież to właśnie one nadają naszemu wyglądowi unikalności. Świetnie wyglądają również kwadratowe kieszenie. No i oczywiście subtelne mieszanie różnorodnych faktur tkanin z nadrukami w prążki, kratkę czy grochy. I obowiązkowe buty na wysokim obcasie, które wydłużą nasze nogi. W takich stylizacjach żaden trend nie będzie nam straszny !