Torba o sylwetce worka z lat 70.  będzie dominować na ulicach metropolii w nadchodzącym sezonie. Takie torby wyglądają oryginalnie, a dodatkowo są niezmiernie praktyczne, zwłaszcza dla kobiet, które lubią mieć przy sobie wszystkie niezbędne drobiazgi.
Co jednak zrobić, żeby wyglądać trendy, a jednocześnie posiadać zupełnie inny model niż koleżanka. Wymaga to trochę wysiłku z naszej strony i poszukania po sklepach internetowych wyjątkowego modelu.

Zrobiłam ostatnio taki rekonesans i wyszukałam kilka wartych polecenia kubełkowych toreb. Projektanci stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali przeróżne style w torbach-workach. Znajdziemy  wiele kształtów od smukłych do bardziej pękatych czy kanciastych, różnorodne kolory i nadruki oraz materiały jak bawełna czy skóra. Torba-worek będzie idealnie pasowała do jesiennych swetrów czy płaszczy, zarówno do biura, jak i pubu czy wypad na wycieczkę lub do sklepu.
W galerii pod artykułem znajdziecie wybrane modele toreb-worków. Napiszcie w komentarzach, która spodobała Wam się najbardziej. A może macie swoje ulubione inne przykłady ? Moją wybraną torbą  jest Izzy z printem w drobną czarno-białą szachownicę, którą można zakupić na Moda Operandi. Kosztuje bagatela 645 dolarów. Mam nadzieję, że znajdę coś podobnego w lepszej cenie.