Cukiernia Magnolia działająca od 1996r, jest rodzinną firmą która pozwala nam cofnąć się do poprzedniej epoki. Jest znana ze swoich staromodnych deserów, w szczególności babeczek i domowych, wielowarstwowych tortów. Sekretem dzięki któremu miejsce to cieszy się tak wielkim uznaniem są ciasta wypiekane na miejscu i tylko na zamówienie, dzięki temu są zawsze świeże a do ich produkcji używa się składników najwyższej jakości.

Cukiernia Magnolia specjalizuje sie w takich ciastach jak "Red Velvet" "Ice Box" "German Chocolate" "Devil's Food" czy "Coconut&Banana Pudding". Dodatkiem do ciast i babeczek są pozostałe specjalne desery wliczając "Brownies" 'Magic Cookies" "Peanut Butter Toffee Bar", "lemon Squares", oraz Serniki. Dumą Mgnolii jest tradycja, jakość i dążenie do usatysfakcjonowania stałych klientów oraz dbanie o odpowiednią renomę. Sieć cukierni Magnolia posiada certyfikat Koszerności nadany przez United Kosher Supervision. Jest to miejsce obowiązkowe do odwiedzenia przez każdego turystę, który decyduje się na wycieczkę do Nowego Jorku.

Obecnie wraz z pojawieniem się trendu na pseudo zdrową żywność powstał również trend na wypieki w oldschoolowym stylu. A Wam jak podobają się takie ciasta i torty przypadły Wam do gustu?