Zdrowe włosy to bez wątpienia jeden z atrybutów piękna. Marzymy o tym, żeby były błyszczące, odporne,  po prostu piękne. Stres, zła dieta, zanieczyszczone środowisko i wszechobecna chemia wpływają negatywnie na stan naszych włosów.

Kiedy domowe sposoby, by poprawić kondycję naszych włosów nie wystarczą, warto sięgnąć po wsparcie profesjonalistów. Jeden z innowacyjnych systemów pielęgnacji oparto na organicznych składnikach, takich jak kwas hialuronowy, melitane i organiczny czerwonokrzew. Tworzą one eliksir młodości, który spełni marzenie każdej kobiety, by odwrócić działanie czasu.

Dzięki luksusowej kuracji opartej na naturalnych produktach, uzyskamy zaskakujący efekt. Zwiększy się połysk włosów i poprawi ich wygląd. Jednocześnie ograniczymy proces starzenia włosów i ochronimy je przed czynnikami zewnętrznymi. Silny, naturalny antyutleniacz, jakim jest czerwonokrzew, pomoże ochronić kolor włosów, zapobiegając ich siwieniu.

Rytuał z kwasem hialuronowym jest wykonywany w Dea Atelier. Salon zlokalizowano w centrum Warszawy. Miejsce zapewnia profesjonalną obsługę klientom, którzy oczekują zabiegów na najwyższym poziomie. Designerskie wnętrza, kwiaty i relaksacyjna atmosfera pozwolą na chwilę wyciszenia. Na miejscu otrzymamy fachową diagnozę włosów oraz pewność, że włosy pozostają w dobrych rękach. Najnowsze techniki fryzjerstwa i dobrane odpowiednio stylizacje wydobędą naturalne piękno naszych włosów.

Decydując się na rytuał z kwasem hialuronowym, w ramach usługi otrzymamy: specjalistyczny szampon, ampułkę z kwasem hialuronowym, wolną od zawiązków chemicznych wodę, maskę kończącą zabieg i krem zamykający. Zabieg nada połysk i witalność włosom oraz poprawi ich wygląd na długi czas. Zwalczy problemy skóry głowy i zmniejszy porowatość włosów. Pomoże chronić naturalny i farbowany kolor włosów oraz wydłuży czas jego trwałości. Totalna rekomendacja trendu.pl.

Więcej informacji znajdziecie na: http://www.dea-atelier.pl

oraz na FB: https://www.facebook.com/DeaAtelier

Dea Atelier 
Stawki 8 lok U 10, 
tel. 224281169
na zdjęciu: http://www.iamlika.pl/