Za oknami już wiosna, a wraz z jej nadejściem pojawiły się nowe trendy w stylizacji, makijażu i… na paznokciach. Chcesz zachwycać pięknym wyglądem? Zacznij od dłoni i zrób manikiur, zachwycający kolorami i trójwymiarowymi efektami zgodnymi z trendami sezonu. Znajdziesz je w najnowszej kolekcji marki AVON. 

Niebieskie, żółte, różowe… a może satynowy mat, holograficzny błysk lub piaskowa faktura? Teraz
z lakierami AVON możesz wypróbować modne tej wiosny kolory, faktury i wzory i osiągnąć efekt prosto
z wybiegów. Odkryj nowe możliwości stylizacji paznokci i zaskakuj najmodniejszym manikiurem sezonu.

Wypróbuj nowości:

Dekoracyjny lakier do paznokci z efektem faktury materiału AVON Magic Effects
Lakier z dodatkiem drobnych, kolorowych niteczek sprawi, że manikiur nabierze trójwymiarowego efektu. Nałożony na brzeg paznokcia będzie efektowną dekoracją, może także pełnić funkcję standardowego lakieru do paznokci. Wówczas konieczne jest nałożenie kilku warstw.
Produkt dostępny jest w 4 odcieniach.
10 ml, cena regularna: 25 zł

Matowy lakier do paznokci AVON Magic Effects Matte
Lakier zapewni mocne, matowe krycie i efekt, który jest hitem wiosennego sezonu. Kosmetyk dostępny jest w 4 modnych, klasycznych kolorach – bieli, czerni, granacie i fiolecie.
10 ml, cena regularna: 25 zł

Diamentowy lakier do paznokci AVON Magic Effects Mineral Crush
Lakier zawiera drobne, mieniące się mikrokryształki, dzięki którym manikiur nabierze trójwymiarowego efektu o piaskowej fakturze. Kosmetyk dostępny jest w 6 odcieniach – od pastelowego beżu po głęboki fiolet.
10 ml, cena regularna: 25 zł

Mieniący się lakier nawierzchniowy AVON Magic Effects Diamond Shatter
Zawiera kolorowe, opalizujące drobinki, które sprawią, że manikiur nabierze modnego, holograficznego błysku. Lakier można stosować jako wykończenie manikiuru.
10 ml, cena regularna: 25 zł

Matowy lakier nawierzchniowy AVON Magic Effects Matte Top Coat
Kosmetyk nawierzchniowy sprawi, że każdy lakier zyska satynowo-matowy efekt. Można go nakładać na dowolny lakier jako modne wykończenie.
10 ml, cena regularna: 25 zł

Dostępność:  wszystkie produkty są dostępne od  7 maja 2015 r.

Lakiery można zamówić u Konsultantek AVON, a także poprzez stronę www.avon.pl oraz kupić w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.