Charlotte Tilbury zaprosiła Kim Kardashian do swojego projektu, w ramach którego powstanie linia nowych pomadek „Hot Lips”. Kim dostanie swoją szminkę w odcieniu nude róż, nazwaną „Kim KW.”. Wiele wskazuje na to, że pomadka Kim szybko stanie się trendem roku 2016. Wśród pozostałych gwiazd współpracujących z Charlotte znajdziemy takie panie jak Salma Hayek, Emily Ratajkowski czy Helena Bonham-Carter.

Kim i Charlotte współpracowały już ze sobą w przeszłości, dlatego też to partnerstwo jest idealnie dobrane i dopasowanie. „Kim jest królową koloru nude, a taka jasnoróżowa pomadka inspirowana stylem vintage sprawia, że usta wyglądają na pełniejsze i nie do odparcia”, powiedziała Charlotte Tilbury.

Kolekcja pomadek Charlotte Tilbury trafi do sprzedaży 27 czerwca, a przez pierwsze dwa miesiące od każdej sprzedanej pomadki będzie przeznaczana darowizna w wysokości 1 funta na rzecz organizacji Women For Women. Biorąc pod uwagę, jak szybko sprzedają się Lip Kits firmowane przez Kylie Jenner, pomadki Kim Kardashian rozejdą się jak świeże bułeczki.