Cętki geparda, paski zebry, jeansowe dodatki, ale przede wszystkim kolorowe buty za kostkę – to najbardziej charakterystyczne elementy kolekcji adidas Originals na drugą połowę roku. Marka zaprezentowała swoje trendy na jesień i zimę podczas trwających w Berlinie największych targów mody Bread&Butter.

W hali starego, berlińskiego lotniska adidas Originals od wielu lat prezentuje swoje kolekcje na kolejne sezony. Każdy miłośnik tej marki powinien chociaż raz pokusić się o odwiedzenie Bread&Butter. To idealna okazja, żeby poznać światowe trendy w modzie streetwearowej. Zgodnie z tradycją, w tym roku także możemy zobaczyć, jak będzie wyglądała moda uliczna adidas Originals za pół roku. Największą uwagę zwracają cętkowane i prążkowane buty, zestawiane z jeansowymi torbami i plecakami. Ciekawym trendem są także projekty nawiązujące do college’owego, amerykańskiego stylu z lat 70-tych, czyli stylizowane, baseballowe bluzy, skórzane adidasy za kostkę, koszulki polo. Adidas Originals stawia na stonowane kolory w ubraniach oraz ferię barw i różnorodność wzorów w przypadku butów. To one mają być mocnym akcentem całego stroju, podkreślającym charakter i nastrój ich właściciela.

Rok 2012 to dla adidas Originals okrągła, 40-ta rocznica zaangażowania w kulturę i modę ulicy. Nie mogło więc zabraknąć projektów, łączących nowoczesność z klasyką. Mowa o kultowym modelu butów Superstar, tym razem w szalenie modny od kilku sezonów wzór cętek lub pasków zebry. Polecamy do krótkich, jeansowych szortów!

adidas originals jesień/zima 2012

adidas originals jesień/zima 2012

adidas originals jesień/zima 2012

adidas originals jesień/zima 2012

adidas originals jesień/zima 2012

adidas originals jesień/zima 2012