Popularna firma Joyce, sprzedająca odzież i akcesoria dla młodych koneserów mody, nawiązała wyjątkowo ciekawą współpracę. Wraz z Romeo Gigli zaprojektowali kolekcję mającą na celu wylansowanie dwóch kontrastujących kultur, nowoczesną zachodu i tradycyjną Chin.
Wybór ekipy realizującej projekt nie był przypadkowy. Starano się przede wszystkim podkreślić przekaz kolekcji. Firma Joyce zaangażowała do robienia zdjęć legendarnego fotografa Chen Man, którego prace skupiają się na promowaniu kultury starożytnych Chin. Wystąpiła także gwiazda Ji Li Li, swoją orientalną kulturą świetnie uwydatniająca piękno ubrań. Zaproszono sławną blogerkę z azjatyckimi korzeniami – Denni Elias oraz „it boy’a” prosto z Londyńskiego bulwaru – Charlie Casely Hayford.
Kolekcja charakteryzuje się głębokimi kolorami oraz ciekawą konstrukcją. Dla pań znajdą się eleganckie sukienki oraz kostiumy o nowoczesnym kształcie połączone z tradycyjnymi chińskimi wzorami. Natomiast panom proponujemy awangardowe garnitury z bogatymi akcesoriami.
Jeżeli ktoś z was ma w planach podróż do Chin, to polecam tę kolekcję jako źródło inspiracji oraz informacji o tym, co jest trendy na dalekim wschodzie.

Autor: Tina N.