*TAK : postaraj się złagodzić wygląd "motocyklowej dziewczyny" 

W prawie każdym sklepie tej jesieni zobaczysz kurtki skórzane, porwane dżinsy i buty motocyklowe. Ta ostra tendencja dziewczyny na motorze jest wszędzie.. Ale jeżeli nie jesteś właścicielką Harleya nie idź na całość z tym wygląd. nie ubieraj się cała w skórę, a do skórzanej kurtki dodaj coś bardziej miękkiego, jak prostą sukienkę. 

*NIE: zestawiaj razem : workowatych spodni z luźnym topem

Pewnie zastanawiałyście się : czy da się nosić te workowate spodnie. Odpowiedź brzmi: tak można to zrobić! Dodaj tylko koniecznie parę obcasów i przylegający top. 
Zapamiętaj zasadę: Luźne - albo góra albo dół, NIE WSZYSTKO NA RAZ!

*TAK: Wypróbuj długie za kolano kozaki!

Żegnajcie pantofelki! Tej jesieni buty muszą sięgać prawie za udo! Tylko NIE zestawiaj ich z mini - mini spódniczką, bo nie chodzi nam o styl z Pretty Woman. Załóż do nich obcisłe dżinsy, spodnie. Nie odkrywaj za dużo! 

*NIE możesz obejść się bez Marynarki -chłopaka 

Chodzi oczywiście o tzw. "Boyfriend blazer". Duża Marynarka ze zdecydowanymi ramionami i podwiniętymi rękawami. Tylko nie rób z siebie totalnego faceta. Dodaj dziewczęce dodatki.

*TAK: ciesz się mocnymi kolorami sezonu w Jaskrawym Płaszczu

Pożegnaj się z nudnym, ciemnym, przygnębiającym płaszczem. To pierwsza rzecz jaką widać na tobie od października do lutego. Pokaż się od tej najlepszej strony!

*TAK: Eksperymentuj z chłodnymi dodatkami sezonu

Dodaj nowym trendom trochę klasyki z niektórymi akcesoriami jak i miękkie kapelusze
modne, odważne torebki. 

*TAK wyglądaj cały czas szykownie w kolorach Monochromatycznych

Noszenie jednego koloru, od stóp do głów daje iluzję jakbyś była wyszła kilka centymetrów, czy smuklejsza. Eksperymentuj z wyglądem, przez noszenie różnych materiałów ale o tym samym kolorze jak ciemnoszary. Jeśli barwy nie pasują się dokładnie, nie martw przejmuj się, fajne szpilki w podobnym odcieniu, podkreślą całość.

NIE przesadzaj z neonowym kolorem!

Nie kombinuj! nie przesadź i nie noś neonowego koloru z innymi mocnymi odcieniami czy śmieszną plastikową biżuterią. 

TAK poflirtuj trochę z ciekawymi wzorami. 

Odśwież rzeczy, które masz już w szafie jest przez mieszanie i dopasowanie wzorów ze sobą. Pamiętaj: czarne rajstopy pozwolą ci zachować balans z nawet najśmielszymi połączeniami.

TAK noś szaliki i rękawiczki żeby przetrwać mrozy

Polegaj na masywnych dzierganych szalikach i rękawiczkach. Zasada "Modne a grzeje!"