Zazwyczaj w pokazach Chanel dużo się dzieje, przecież marka ma tak bogate doświadczenie w świecie mody. Weźmy chociażby ich najnowszy spektakl podczas pokazu couture jesień 2015. Kasyno, stoły do gier, eleganccy goście i modelki jak Lily-Rose Deep czy Kristen Stewart. Kolorowe ubrania, koncepcyjne zestawy, oryginalne akcesoria. Dużo hałasu i fajerwerków.

W najnowszej kampanii Chanel jesień 2015 Karl Lagerfeld postawił na prostotę i spokój. Ukazały się już pierwsze zdjęcia, które czarują swoim pięknem. Na nich obejrzymy supermodelki takie jak Anna Ewers i Lindsey Wixson, ubrane w klasyczne tweedy, przypominające gwiazdy z minionej epoki. Zdjęcia utrzymane w czarno-białej stylistyce, skupiają uwagę wyłącznie na prezentowanych strojach.

Być może nie jest to jedna z najbardziej kreatywnych czy ekscytujących kampanii, jakie zrealizował do tej pory Karl Lagerfeld, ale zachwyca ona swym wyrafinowaniem i prostotą. Główny nacisk został położony w niej na tekstury i linie ubrań, a przecież tego właśnie powinniśmy oczekiwać. Czekamy z niecierpliwością na pozostałe zdjęcia z kampanii.