Supermodelka Carolyn Murphy nie może narzekać na brak propozycji. Ostatnio wystąpiła w kampanii Oscar de la Renta, a teraz ma na swoim koncie już nową kampanię. Tym razem do swojego portfolio dodała reklamę znanej marki butów. To limitowana kolekcja klasycznego, a zarazem luksusowego obuwia Ugg. Kapsułkowa linia wykonana we Włoszech charakteryzuje się smukłym kształtem i zdecydowanym wydłużeniem, poza tym tradycyjnym mięciutkim kożuszkiem. Ugg to buty, z których nie można zrezygnować i które sprawiają, że czujemy się w nich wyjątkowo.

Carolyn ma miłe wspomnienia z marką. Będąc małą dziewczynką, widywała w butach Ugg swojego dziadka, który w weekendy zakładał je do spodni dresowych. Współcześnie buty te nie kojarzą się wyłącznie z sportowych lookiem, możemy założyć je zarówno do jeansowej spódniczki, jak i eleganckiej sukienki. Carolyn Murphy żałuje, że do zdjęć z Uggami nie mogła wybrać czegoś z najnowszej kolekcji Oscar de la Renta.

W obu kampaniach odnajdziemy wspólny wątek,  w każdej z nich Murphy pokazała się bez makijażu. W zupełności wystarczyły dobre geny i naturalne kosmetyki, które stosuje Carolyn. Wypadła świeżo i bez zarzutu. Podobnie zresztą jak ostatnio Kim Kardashian w hiszpańskim wydaniu Vogue. Powstaje obiecujący trend na naturalność. Dobrze jest poza tym wiedzieć, że modelki i gwiazdy wyglądają dobrze bez makijażu.

Murphy dostrzega więcej zbieżnych punktów między kampanią Ugg a Oscar de la Renta. W jednej i drugiej mogła pokazać, jaka jest naprawdę. Elegancka, wyrafinowana kobieta, a jednocześnie zwyczajna dziewczyna, która lubi surfing, jazdę konną i czytanie książek. Dwoistość charakteru pozwala na luksusowe suknie i wygodne buty, w których odnajdujemy chwile wytchnienia. Czekamy na taki moment, kiedy Carolyn założy Uggi do sukni Oscar de la Renta.