Amerykańska modelka Taylor Hill wystąpiła w kampanii reklamowej znanej sieciówki Topshop. Zdjęcia w Nowym Jorku wykonał Giampaolo Sgura, zaś za stylizacje odpowiadała dyrektor kreatywna Topshop, Kate Phelan. Taylor Hill pozuje na tle panoramy miasta, ubrana w spódnicę w białe grochy oraz skórzaną kurtkę, haftowaną i nabijaną ćwiekami. Ubrania pochodzą z jesiennej kolekcji marki.

Hill wzięła udział także w krótkim filmie promocyjnym, zatytułowanym „Dzień z życia”. Na ekranie towarzyszy jej pies, Tate. Para zwiedza Nowy Jork, ubrana w różne stylizacje z kolekcji Topshop. Udział Taylor w kampanii znanej sieciówki to kolejny dowód na to, że modelka staje się poważnym graczem w świecie modelingu.

W tym miesiącu 20-latka trafiła już na okładki gazet, kiedy została ambasadorką francuskiego domu mody Lancome. Popularność zapewnia jej także przynależność do elitarnego klubu aniołków Victoria’s Secret. Taylor Hill nie obca jej również high fashion, bowiem szła na wybiegu w pokazach takich marek jak Jimmy Choo, Miu Miu, Michael Kors i Juicy Couture. Teraz Hill podąża śladami swojej amerykańskiej koleżanki, supermodelki Gigi Hadid, która w 2015 została twarzą kolekcji Topshop jesień / zima.