Trendy w modzie są w coraz większym stopniu inspirowane stylem miejskim. Hitem ostatnich miesięcy jest kolor Indigo. To barwa, która mieści się pomiędzy kolorem niebieskim, a fioletowym. Trend obecny od pewnego czasu na ulicach największych metropolii stał się najmodniejszą barwą sezonu wiosna / lato 2015.

Stylizacje w tym kolorze lansuje najnowsza edycja Elle Brazil, edycja kwiecień 2015. Gwiazdą sesji zdjęciowej jest modelka Devon Windsor. Piękna blondynka została sfotografowana przez Nicole Heiniger.

Za jej stylizację odpowiada Marcell Maia. Należy wyróżnić marynarki, sukienki i bluzki w charakterystycznym kolorze. To kreacje, które idealnie współgrają z klasyczną urodą blond piękności.

Subtelny make-up, który uzupełnia całość to dzieło Miriam Langelotti.

Indigo to trend, który będzie obecny w modzie przez kolejne miesiące. Co ciekawe dopuszczalne jest noszenie wszystkich elementów stylizacji w tej barwie. Poszukujemy zatem butów, biżuterii i ubrań w charakterystycznym kolorze. Trend dla Pań, które narzucają tendencje modowe w swoim otoczeniu. Odpowiedni zarówno do biura jak również na wyrafinowaną imprezę. Idealny do klubu. Rekomendacja trendu.pl