Moda rządzi się swoimi prawami. Co sezon znani projektanci wyznaczają nowe trendy, za którymi stara się podążać praktycznie każda osoba. Jednak coraz częściej możemy zauważyć na ulicach bardzo wiele fashion victim, które wyglądają tak samo i niczym ciekawym się nie wyróżniają. Tak naprawdę nawet moda z takich domów mody jak Dolce&Gabbana czy Dior zaczyna się robić masowa dzięki ogólnie dostępnym markom kopiujących trendy od znanych domów modowych. Dlatego specjalnie dla naszych czytelników trendu.pl zdecydowało się wyróżnić kilka ciekawych gadżetów, które naprawdę sprawią, że będziemy się wyróżniać z tłumu. 

Masowym trendem ostatnich kilku lat jest biżuteria z kryształkami Swarovskiego. Tak naprawdę coraz częściej możemy zobaczyć, że wiele znanych marek decyduje się na wypuszczenie limitowych edycji ze słynnymi kryształkami. Jeśli jednak macie już dosyć lansu a'la Swarovski to proponujemy Wam unikatowe wisiorki krzesła. To co je wyróżnia to przede wszystkim bardzo ciekawy wygląd oraz różnorodność krzeseł w wersji wisiorek. Cena równie różnorodna od 180 dolarów do aż 2500 dolarów. 

Legginsy stały się hitem ostatnich sezonów. Praktycznie każda kobieta posiada chodź jedną parę w swojej szafie. Jeśli jednak chcecie się wyróżnić z tłumu a przy tym jesteście wielbicielkami wirtualnej rozrywki to warto zwrócić uwagę na legginsy ''invarders''. Na nogawkach zobaczymy bohaterów już kultowej gry w którą graliśmy z wielkim zaangażowaniem. Trzeba przyznać, że w takich legginsach na pewno zostaniemy zauważone na ulicy!

Każda fashion victim lubi również gadżety. Dlatego ciekawą grą może okazać się gra pamięciowa ''street memory''. Polega ona na niczym innym jak na odkrywaniu po kolei kart z takimi samymi motywami. Jest o tyle ciekawa, że całkowicie związana z modą. 

Jak widać w świecie masowej ody wciąż można znaleźć coś ciekawego a Wam jak podobają się zaprezentowane rzeczy?