Dla tych, którzy spędzili ostatnie tygodnie głęboko w lesie bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem, przypominam, że czas festiwali muzycznych oficjalnie się zaczął. Coachella, jako pierwszy festiwal otwierający ten okres, ukazał nam całą serię festiwalowej mody. Czego możemy się spodziewać ? Z pewnością będzie dużo cut off dżinsowych szortów, koronkowych tank topów oraz mnóstwo frędzli i kwiecistych wianków.

Nawet najwięksi celebryci nie mogli się oprzeć festiwalowej manii, promując najpopularniejsze marki specjalizujące się w tej dziedzinie. Nie zabrakło też polskich akcentów. Marina Łuczenko uwieczniona została w oversizowym tank topie z must have azteckim wzorem i boho bandaną. Stylizacja może niezbyt oryginalna, ale też niczym nie odstępuje takim gwiazdom jak Katy Perry czy Solange Knowles.
Na polskim rynku sezon festiwali muzycznych zacznie się dopiero za kilka tygodni wraz z warszawskim Orange Warsaw Festival, ale w sklepach już można kupić idealne stroje na takie wydarzenia. H&M – czołówkowa sieciówka ma w swojej ofercie już fluorescencyjne t-shirty i spódnice świecące w ciemności. A czy Wam podoba się na ten trend ?

Autor: Tina