Firma Big Star zaprezentowała kolekcję koszulek na Euro 2012. Nadruk na t-shirtach to flagi państw drużyn walczących podczas Euro 2012.

Big Star - koszulki Euro

Czerwiec zapowiada się na gorący miesiąc w Polsce. Nie tylko ze względu na pogodę, ale również na emocje sportowe. Warto już teraz pomyśleć co na siebie założyć. Kolekcja Big Star jest skierowana do fanów piłki nożnej. To koszulki przeznaczone zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Big Star - koszulki Euro

Fani piłki nożnej mogą kupić odpowiedni t-shirt z flagą państwa któremu kibicują. Big Star oferuje koszulki z flagami Włoch, Anglii, Niemiec, Rosji, Francji, Słowacji, Hiszpanii i Ukrainy. W kolekcji nie brakuje oczywiście koszulki z flagą Polski.

Big Star - koszulki Euro

Męską kolekcję koszulek prezentują światowej sławy modele. To  Francisco Lachowski- Brazylijczyk o polskich korzeniach, Francuz Willy Cartier, oraz najpopularniejsi na świecie bliźniacy- Jonathan i Kevin.

Damska kolekcja została uświetniona przez super modelkę. To Patrycja Gardygajło - twarz marki Jil Sander. Kolekcję dodatkowo prezentują rozpoczynające karierę w świecie mody Patrycja Walczak i Małgosia Piernik.

 

Źródło zdjęć:  www.bigstarjeans.com
Autor: Beata Adamus