Za nami najważniejsze pokazy i pozostało jedynie czekać, aż kolekcje Resort 2015 trafią do sklepów na początku października. Może podyktowane jest to tym, że większość kupujących robi większe zakupy na jesieni. Wiedząc o tym, niektórzy projektanci proponują spodnie i płaszcze, podczas gdy inni koncentrują się na sukienkach, a nawet strojach kąpielowych.

Wybraliśmy tym razem dla Was najciekawsze stroje kąpielowe znanych marek, które będą wyznaczać trendy w 2015 roku. Może warto już w tym sezonie poszukać podobnych modeli.

Lisa Marie Fernandez proponuje zarówno proste, sportowe motywy, jak również słodkie jednoczęściowe stroje bez ramiączek. Proenza Schouler wybrała funkcjonalny krój z zabudowanymi majtkami i trójkątną górą. Nietypowy kolor stroju sprawi, że będziemy wyróżniać się na plaży.

Moim ulubionym modelem jest strój kąpielowy z kolekcji Zimmermann. Projektantka stworzyła prawdziwe dzieło sztuki, które możemy śmiało zabrać ze sobą w podróż na tropikalne wyspy. Cushnie et Ochs to wybór dla seksownych dziewczyn, które nie boją się podkreślać swoich kobiecych kształtów.

Strój z kolekcji Resort 2015 Cynthia Rowley to najładniejszy kostium na rynku, chociaż bardziej pasuje na siłownię niż na słoneczne piaski. Thomas Maier postawił natomiast na prostotę. Krój zwłaszcza góry stroju sprawia, że otrzymujemy niezwykle elegancki przykład mody letniej.